PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

HAKKIMIZDA

 

KADROMUZ
 
 
Yunus ESMER: 1976 yılında İstanbulda doğdu, Üniversiteyi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde okudu. Okulundan 1997 yılında mezun oldu. 2001 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldu. 2001-2012 yılları arası Medya, Tarım-Hayvancılık, Maden ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren bir Holding bünyesinde Mali İşler Müdürü olarak çalıştı. 2013 yılında Esmer Denetimi kurdu. SPK dan Kredi Derecelendirme Uzmanlığı sertifikasına ve Bağımsız denetçilik belgesine sahiptir. Vergi kanunları , TTK ve iş kanunu konularında bilirkişilik yapmaktadır. Firmamızın Vergi, Teşvik ve Hibeler Grup Başkanı olan Esmer 2 çocuk babasıdır.
 
Zafer Gülsoy: 1974 yılında Ispartada doğdu, Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi İktisad Fakültesinde okudu. Okulundan 2006 yılında mezun oldu. 2007 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldu. 2001-2012 yılları arası sektörlerinde öncü firmalarda Mali İşler Müdürü olarak çalıştı. 2013 yılında Esmer Denetim bünyesine katıldı.  Firmamızın Mali İşler Grup Başkanı olan Gülsoy evli ve 2 çocuk babasıdır. 
 
Tamer Aktaş: 1978 yılında İstanbulda doğdu, Üniversiteyi Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde okudu. 2005 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldu. Okulundan 1999 yılında mezun oldu. 1999-2006yılları arası İnşaat, Tekstil ve Kuyumculuk alanlarında faaliyet gösteren bir Holding bünyesinde Mali İşler Müdürü olarak çalıştı. 2013 yılında Esmer Denetimin bünyesine katıldı. Firmamızın İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Grup Başkanı olan Aktaş evli ve 3 çocuk babasıdır.
 
 
 
 
Misyonumuz;
    
Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan şirketimiz;
 
-Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.
 
-Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.
 
-Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.
 
-Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.
 
-Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 
 
-Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuattaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.
 
-Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
 
-Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü en kısa sürede müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.